Расскажите про Земскую реформу, только своими словами, ЭТО ОЧЕНЬ ВАЖНО!! спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Земська реформа була проведена 1864 року і полягала в створенні безстанових органів управління,тобто земств,які мали право займатися питаннями освіти,поштових зв'язків,медицини,ремонтом доріг і мостів,пожежною безпекою,агромонією і тд.Земства не мали права на політичну діяльність!