Расставь слова по алфавитному порядку mango lemon coconut sugar pepper beans tomato salt butter flour pineapple olive oil Зарание спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
beans butter cocounut flour lemon mango oil olive pepper pineapple salt sugar tomato
Гость
Beans, butter, coconut,flour, lemon, mango, olive oil, pepper, pineapple, salt, sugar, tomoto.