Расставить знаки препинания вместо // (запятые, тире, скобки).1. Чи не краще б залишити тут Остапа //вона йому однаково нічим не годна допомогти// та самій метнутись і пошукати виходу.2. З чагарників та з нив таких рідних і мил...

Расставить знаки препинания вместо // (запятые, тире, скобки). 1. Чи не краще б залишити тут Остапа //вона йому однаково нічим не годна допомогти// та самій метнутись і пошукати виходу. 2. З чагарників та з нив таких рідних і милих //почув це зразу!// натовпом знялись давні згадки дитинства. 3. Чужа душа //давно сказали// повита тьмою для усіх. 4. За вікном //згори було видно// шуміло, вирувало залите сонцем місто. 5. Всього лиш тому півгодини //невже півгодини пройшло?// ціеї легкої машини на світі іще не було. 6. Полювання //як ви потім побачите// вимагає чимало часу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи не краще б залишити тут Остапа — вона ж йому однаково нічим не годна  допомогти — та самій метнутись й пошукати виходу З чагарників та з нив, таких рідних і милих- почув це зразу,-натовпом знялись давні згадки дитинства Чужа душа, давно сказали, повита тьмою для усіх За вікном – згори було видно – шуміло, вирувало залите сонцем місто Полювання, як ви потім побачите, вимагає чимало часу