Райлар,шактар,етистиктерди катыстырып ерте келген коктем такырыбына шагын шыгармаP.S написать где че находится

Райлар,шактар,етистиктерди катыстырып ерте келген коктем такырыбына шагын шыгарма P.S написать где че находится
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көктем – жылдың төрт мезгілінің бірі. Көктем наурыз, сәуір, мамыр айларын қамтиды. Қыс мезгілінен кейін келетін жазға дейінгі кезең. Күнтізбелік, яғни астрономиялық көктем күн мен түннің теңесуінен басталады. Күн мен түн уақыттарының теңесуі көбінесе наурыздың 20-сына келеді