Разберите по членам предложения: 1) Жандостың қалтасы темір - терсекке толып жүре?

Разберите по членам предложения: 1) Жандостың қалтасы темір - терсекке толып жүре??і. 2) Енді Жандосқа темір ұстадың деп ұрыспайтын болды. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО По главным и второстепенным
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жандостын (кимнин)аныктауыш (~~~~~)второстеп.калтасы (неси)бастауыш главный. (____)темир терсекке (неге)толыктауыш (_ _ _) второстеп.толып журеди( не истиди )баяндауыш (====)главный.