Различия между браком и семьей. Нужно три различия(коротко).Заранее спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Шлюб  1. Шлюб може бути укладений лише між чоловіком та жінкою.  2. Досягення обома особами шлюбного віку.  3. Дієздатність обох осіб.  4. Добровільність чоловіка і жінки на укладання шлюбу.  5. Одна особа може перебувати лише в одному шлюбі одночасно, для укладання нового шлюбу необхідно припинити будь-який ранішне укладений шлюб.  6. У шлюбі між собою не можуть перебувати особи, які є родичами прямої лінії споріднення.   Сім*я 1. Сім’я є первинним та основним осередком суспільства.  2. Сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки. Подружжя вважається сім’єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв’язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно. Дитина належить до сім’ї своїх батьків і тоді, коли спільно з ними не проживає.  3. Права члена сім’ї має одинока особа.