Разом НЕ з дієприкметником треба писати в реченні: А) Чисте, (не)заросле місце то звужувалося, то місцями розходилося, ніби озерце. Б) Стрункі берізки, (не)понівечені любителями березового соку, радують зір. В) Лише мох укриває...
Разом НЕ з дієприкметником треба писати в реченні:
А) Чисте, (не)заросле місце то звужувалося, то місцями розходилося, ніби озерце.
Б) Стрункі берізки, (не)понівечені любителями березового соку, радують зір.
В) Лише мох укриває оте віковічне , ніким (не)займане каміння.
Г) Небо теж радіє ще (не)баченому на цій землі урожаю...
Оберіть.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a. незаросле
б. не понівечені
в. незаймане
г. не баченому