Реальне та фантастичне у творі"Русалонька із 7-В..."Помогите пожалуйста))!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Софійка:     Реальне:У реальноме житті ходить до школи, спілкується з друзями, батьками, доглядає молодшого братика...     Фантастичне:Потрапляє в минуле. У минулому їй відведена роль спостерігача за хитросплетінням долі трьох родів: КулаківськихБ Міщиків та власного. Сліпий старець:      Реальне:Неіснує.      Фантастичне:Показує шлях до розгадки прокляття роду Кулаківських.