Ребёнку во 2класс,надо сочинить оповиданя или расказ про хлеб на украинском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ХЛІБ І СЛОВО  У стінах храмів і колиб  сіяє нам святково,  як сонце, випечений хліб  і виплекане слово.  І люблять люди з давнини,  як сонце незагасне,  і свій духмяний хліб ясний,  і рідне слово красне.  Бо як запахне людям хліб,  їм тихо дзвонить колос,  і золотом сіяє сніп  під жайворона голос.  cтихом только