Ребята, просто вас умоляю. Помогите сделать номер по английскому. Просто прошу вас

Ребята, просто вас умоляю. Помогите сделать номер по английскому. Просто прошу вас!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. When you will go on holiday? I go on holiday in two week. 2. When did your teacher start working here? My teacher started working here last year. 3. When you celebrate your birthday? I celebrate my birthday in December. 4. When did your parents meet? My parents met 20 years ago. 5. When did you finish primary school? I finished primary school 5 years ago.