Ребят, подскажите пожалуйста! 1. АТФ означає: А - аденозинтрифосфорна кислота; Б - аденозиндифосфорна кислота; В - аденозинмокофосфорна кислота. 2. До складу РНК входять вуглеводи: А - галактоза; Б - глюкоза; В - дезоксирибоза...

Ребят, подскажите пожалуйста! 1. АТФ означає: А - аденозинтрифосфорна кислота; Б - аденозиндифосфорна кислота; В - аденозинмокофосфорна кислота. 2. До складу РНК входять вуглеводи: А - галактоза; Б - глюкоза; В - дезоксирибоза; Г - рибоза. 3. До складу одного нуклеотиду входять такі речовини: А - аміногрупа, пентоза, фосфорна кислота; Б - азотиста сполука, гексоза і фосфорна кислота; В - азотиста основа, пентоза, фосфорна кислота. 4. Який нуклеотид є у ДНК, але відсутній у РНК: А - аденіновий; Б - гуаніловий; В - тимідиловий; Г - урациловий; Д - цитозиновий?. 5. Процес подвоєння молекули ДНК: А - дисоціація; Б - денситурація; В - Редуплікація; Г - коагуляція.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А 2.В 3.А 4.Г 5.В.....
Гость
1. - А 2. - В 3. - А 4. - Г 5. - В