Ребят помогите будьласка 1. Яких князів Київської Русі зобразив художник?Зробіть підписи під малюнками. 2.Заповніть пропуски. 882р. владу в Києві захопив князь____________.Він прибув з півночі,з Новгорода, із собою привіз мало...

Ребят помогите будьласка 1. Яких князів Київської Русі зобразив художник?Зробіть підписи під малюнками. 2.Заповніть пропуски. 882р. владу в Києві захопив князь____________.Він прибув з півночі,з Новгорода, із собою привіз малолітнього __________з князівського роду ____________. 3. Закресліть «зайві»слова,складіть речення.Княгиня Ольга.Константинополь, козацька дума,імператорський палац. Зарание благодарю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Олег, Ігоря, Рюриковичів. 3. Княгиня Ольга прибула до Константинополя до імператорського палацу.