Ребят помогите !!! как читается стих My familyвот стих:My mum is like a beeBecause she's as busy as she can be My dad is like an ox Because he's strong and he can box My sis is like a mouse Because she's quiet on the house My g...

Ребят помогите !!! как читается стих My family вот стих: My mum is like a bee Because she's as busy as she can be My dad is like an ox Because he's strong and he can box My sis is like a mouse Because she's quiet on the house My granny is like a snail Because she's slow and can't send an email But l am like a mule Because l'm stubborn but really coll!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
май мам из лайк а би бикоуз ши из ас бизи ас ши кен би май дэд из лайк эн окс бикоуз хи из строн энд хи кен бокс май сис из лайк э маус бикоуз ши из куайт он зэ хаус май грэни лайк из снэйл бикоуз ши из слоу энд кент Сент эн емаил бат айм лайк а мюл бикоуз айм стюбон бат рили кол
Гость
май мам из лайк а би бикоз ши из аз бизи аз ши кен би май дэд из лайк эн окс бикоз хи из строн энд хи кен бокс май сис из лайк э маус бикоз ши из квайт он зэ хаус май грэни лайк из э снэйл бикоз ши из слоу энд кэнт сент эн емэил бат айм лайк э мал бикоз айм стабн бат риэли кул