Ребят помогите написать время всех часов по англ. яз изображённых на картинке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) it's ten past twelve, it's ten o'clock. 2) it's half past six, it's quarter past six. 3) it's quarter to four, it's quarter past four. 4) it's eight o'clock, it's quarter past eight. 5) it's half past one, it's half past eleven. 6) it's quarter to nine, it's quarter past three.