Ребят, спасайте!!! Даю 30 балов!Реактиви: розчини сульфатної кислоти, натрій гідроксиду, калій карбонату, купрум(ІІ) хлориду, барій нітрату, метилового оранжевого.1. До розчину натрій гідроксиду добавте розчин метилового оранже...

Ребят, спасайте!!! Даю 30 балов! Реактиви: розчини сульфатної кислоти, натрій гідроксиду, калій карбонату, купрум(ІІ) хлориду, барій нітрату, метилового оранжевого. 1. До розчину натрій гідроксиду добавте розчин метилового оранжевого. Піпеткою по краплях добавляйте розчин сульфатної кислоти, перемішуючи реакційну суміш скляною паличкою. 2. До розчину калій карбонату добавте розчин барій нітрату. 3. До розчину калій карбонату добавте розчин сульфатної кислоти. 4. До розчину купрум(П) хлориду добавте розчин барій нітрату. Все потрібно робити в зошиті! Без речовин!