Ребята помогите надо составить рассказ про художника помогите на казаском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Арада келешекте мен ша кәсіпке стать суретшіменқалаймын.Себебі маған сурет салу ұна- және бас меніңсол жөн алады.Мен ранего балалықтан деген суретсаламын.Мектепте мұғалімнің алғы сыныптарында меніүшін менің әдемі әлеміштерімді мақтады.Сол себептенмен ара келешек стать суретшімен қалаймын