Ребята помогите составить 5-6 предложении с этими словами. Пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен шаштаразға баратын кезде алдын-ала Хабарласып жазылып қоямын. Перед тем как пойти в парикмаxерскую я заранее звоню и записываюсь. Халыққа қызмет көрсету орталықтары 2007 (екі мың жетінші) жылы құрылған. (Центры обслуживания населения созданы в 2007 году). Кейбір киімдерді интернеттен тапсырыс беріп аламын. ( некоторые вещи заказываю с интернета) қазір отандық заттарға сұраныс артып келеді (сейчас повышается спрос на отечественную продукцию) Кстати не түйлем а төлем. ))) Отбасымызда мен коммуналды қызметтердің төлеміне жауаптымын. (в семье я ответственный за оплату коммунальныx услуг) Менің үйімнің жанындағы дүкен тек қана қолма-қол ақша қабылдайды. (магазин возле моего дома принимает только наличные) Мен әрқашан Қазақстанда өсірілген жемістерді сатып алуға тырысамын. (Я всегда стараюсь покупать фрукты выращенные в Казахстане)