Ребята помогите составить текст про урок английского языка , на казахском и русском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сабақ бұл бізді бəріне үйретеді əр сабақтың өз ерекшелігі маңызы бар.Мəселен математиканы алсақ ол ақшаны санауға немесе керек затыңды бир-бирине қосып нешеу қажет екендигин билу ал сабақтан соң бізге үй жұмысын береді оны беретін себебі мектепте яғни сабақта түсінгеніңді байқау немесе қортындылау.Осы сөздерден киін адам баласы əр сабақты өз орны бар екендігін түсінеді деп ойлаймын.