Ребята посогите((Составьте диалог на казахском языке на тему в автобусе.Для 4 классов...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен автобус аялдамасынан шыктым ол автобуска кирди менін акем автобуспен жумыска барады мен автобусты кордим
Гость
мен мектепке барайын деп датырмын. аялдамада турмын. бираздан сон автобус келди. отврдым. бир кезде ажени кордим. оган орын бердим . ол маган рахметин айтты. автобустан тусер алдында ол маган бир алма берип : ала гой балам, рахмет саган!