РЕБЯТА,ОЧЕНЬ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ!!!!!!!!СРОЧНО!!!! Скласти й записати речення з поданними словосполученнями;визначити в них дiэслова,дiэприкметники,дiэприслiвники;над дiэсловами написати час,число,особу,рiд(якщо э):1)Стоячи бiля ...
РЕБЯТА,ОЧЕНЬ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ!!!!!!!!СРОЧНО!!!! Скласти й записати речення з поданними словосполученнями;визначити в них дiэслова,дiэприкметники,дiэприслiвники;над дiэсловами написати час,число,особу,рiд(якщо э):1)Стоячи бiля хати-стоячi води. 2) Плаваючи бiля берега-плаваючи. 3)Мiцно сплячi-сплячi дiти.
Ответ(ы) на вопрос:
Мда мда мда мда мда мда мда