Речення у якому немає означення: А) Яблуні стоять уже голі-голісенькі Б)Яблука, налляті холодним соком, світяться, і їй видно здалеку В)Каламутне море скаженіло Г)Звичайно, бувають ситуації, коли ми отримуємо й цікаву інформацію

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення у якому немає означення: А) Яблуні стоять уже голі-голісенькі стоять голі-голісінькі - це складений іменний присудок