Речення з словом бідний жвавий млявий важкий легкий красивий повторний веселий сумний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бідний чоловік стояв у полі. Жвавий і веселий хлопчина поспішав до школи Я пішов на повторний рік (в школі) Красивий тюльпан повіювався  від вітру. Легкий пух літав по полю Сумний кінець у цеї книги. Млявий пес проходив вулицею. Важкий матеріал не став завадою до нвчання