Редагування потребує речення А) Урахувавши досвід попередників, можешь уникнути багатьох помилок. Б) Довідавшись про щось першим, обов'язково под...

Редагування потребує речення А) Урахувавши досвід попередників, можешь уникнути багатьох помилок. Б) Довідавшись про щось першим, обов'язково под...Редагування потребує речення А) Урахувавши досвід попередників, можешь уникнути багатьох помилок. Б) Довідавшись про щось першим, обов'язково поділюся з друзями. В) Будь готовий до труднощів і зневіри, будуючи повітряні замки. Г) Розв'язуючи задачу, спочатку вона здалася мені дуже скланою. Д...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г)Розвязуючи задачу, спочатку вона здалася мені складною. Помилка в неправильній побудові речення, оскільки дієприслівниковий зворот скажує на додаткову дію підмета. В речення ж підмет - вона, присудок - здалася. Звичайно, що вона(задача) не розв'язувала задачу.