Реконструюйте речення з прямою мовою на речення з непрямою мовою: 1. «А я знаю, як тебе звати», – довірливо каже дівчина і двома пальцями перебирає скляне, із краплями сонця, намисто 2. «А комарів було! – захоплювався спогадам...

Реконструюйте речення з прямою мовою на речення з непрямою мовою: 1. «А я знаю, як тебе звати», – довірливо каже дівчина і двома пальцями перебирає скляне, із краплями сонця, намисто 2. «А комарів було! – захоплювався спогадами дід. – Дихати нічим, повірите, та здорові, як ведмеді» 3. Син на питання це подумав трошки І відповів: «Людиною» 4. «Чи не час нам у дорогу?» – спитала Соломія
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
довірлива дівчина, перебираючи двома пальцями скляне, із кряплями намисто , сказла що знає як його звати 2.  захоплюючись спогадами дід казав що комарів було та дихати нічим 3. подумавши трохи над питанням, син відповів що людиною :\ 4. соломыя запитала чи не пора ще ъм у дорогу