Реплики Собака юрка гавкав. Передним сиділо маленьке кошеня. Воно жалібно нявчало. Неподалік стояли двоє хлопців і чекали, щож буде далі. Наґанок вибігла жінка підібрала кошення і гукнула: допоможить треба написать 3 - 4 реплики

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Яке гарне кошеня маленьке мабуть я заберу його собі мені дуже його шкода треба йому вигадати імя. Як же його назвати ? І тут хлопці кажуть Мурчик Яке гарне імя сказала жінка Тепер його звати мурчик він щасливо живе зі своею новою хазяйкой