У якому рядку представлене речення з неоднорідними означеннями (розділові знаки пропущено)? а) Високий плечистий ясноокий Микола не здавався хворим (М.Ткач). б) І ми запалили великі смерекові запашні лапи, і обкурили свою хижку...

У якому рядку представлене речення з неоднорідними означеннями (розділові знаки пропущено)? а) Високий плечистий ясноокий Микола не здавався хворим (М.Ткач). б) І ми запалили великі смерекові запашні лапи, і обкурили свою хижку (Г.Тарасюк). в) Софія впустила корбу і злякано дивилася на прозору як з місячного сяйва зіткану дівчинку на картині (Г.Тарасюк). г) Компактне гарне суто середньоземноморське за духом місто (З кн).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Софія впустила коробко і злякано дивилася на прозору, як з місяного сяйва, зіткану дівчинку на картині