.Рілля ,м'ята,ясен,єдність,дбаєш,мільярд ,кулінарія,цілющий,синє,комп'ютер .виписати спочатку слова у яких букви я ю є позначають два звуки а потім слова у яких ці букви позначають один звук і м'якість попереднього приголосного

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ДВА ЗВУКИ: м'ята,ясен,єдність,дбаєш,мільярд ,кулінарія,комп'ютер ОДИН ЗВУК І М'ЯКІСТЬ ПОПЕРЕДНЬОГО ПРИГОЛОСНОГО: рілля, цілющий,синє