Рішення задачі сума двох чисел - 20. якщо від одного числа відняти 4. а до другого додати 4, то обидва доданки будуть рівнв. знайди ці числа Будь ласка допоможіть, задачка для другого класу. я знаю, що це числа 14 і 6 , але як ...

Рішення задачі сума двох чисел - 20. якщо від одного числа відняти 4. а до другого додати 4, то обидва доданки будуть рівнв. знайди ці числа Будь ласка допоможіть, задачка для другого класу. я знаю, що це числа 14 і 6 , але як це пояснити дитині не знаю))) 2 клас
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
20/2=10 - будуть 10+4=14 - одне 10-4=6 - друге