Риси вдачі лицаря Роланда а)-відвага,сміливість б)-самостійність ,прагнення вірішити складні житьєві ситуациі в)-патріотизм _________________________________________________________________ Черты характера рыцаря Роланда а) -от...

Риси вдачі лицаря Роланда а)-відвага,сміливість б)-самостійність ,прагнення вірішити складні житьєві ситуациі в)-патріотизм _________________________________________________________________ Черты характера рыцаря Роланда а) -отвага, смелость б) -самостоятельность, стремление решить сложные жить ситуации в) -патриотизм
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відвага,сміливість. Роланд віддана загальній справі людина, він чесний ,справедливий і шляхетний лицар