Риси вдачі лицаря Роланда а)-відвага,сміливість б)-самостійність ,прагнення вірішити складні житьєві ситуациі в)-патріотизм _________________________________________________________________ Черты характера рыцаря Роланда а) -от...
Риси вдачі лицаря Роланда
а)-відвага,сміливість
б)-самостійність ,прагнення вірішити складні житьєві ситуациі
в)-патріотизм
_________________________________________________________________
Черты характера рыцаря Роланда
а) -отвага, смелость
б) -самостоятельность, стремление решить сложные жить ситуации
в) -патриотизм
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відвага,сміливість.
Роланд віддана загальній справі людина, він чесний ,справедливий і шляхетний лицар