Рівняння руху тіла має вигляд х=10 + 9t +2,5t2. Записати рівняння залежності швидкості тіла від часу Ux (t), визначити пройдений тілом шлях та значення швидкості тіла за 10 секунд; побудувати графік швидкості Ux (t). Охарактери...

Рівняння руху тіла має вигляд х=10 + 9t +2,5t2. Записати рівняння залежності швидкості тіла від часу Ux (t), визначити пройдений тілом шлях та значення швидкості тіла за 10 секунд; побудувати графік швидкості Ux (t). Охарактеризувати рух тіла.