Робочий зошит з природознавства 2 клас,Т.Г. Гільберг,Т.В Сак ст 23 Робота над проект

Робочий зошит з природознавства 2 клас,Т.Г. Гільберг,Т.В Сак ст 23 Робота над проектом Як готуються бджоли до зими? Що мені цікаво дізнатися:________________ Мені можуть розповісти про це (хто)________________ Щоб більше дізнатися, я можу__________ Тепер я знаю, що_______ Хід проекту Що я буду робити:_______________- Послідовність моїх дій(план)______________ Разом зі мною цей проект будуть робити:__________-- Потрібні такі матеріали та інструменти:___________________ Не можу зрозуміти що тут робити?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чего чего я хотела не понятно