Розберіть виділені іменники як частину мови: 1. Стежина. 2. Ганок. 3. Тінь. 4. Гарб?

Розберіть виділені іменники як частину мови: 1. Стежина. 2. Ганок. 3. Тінь. 4. Гарб??зенята.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Стежина. корінь СТЕЖ, суфікс ИН, закінчення А, основа СТЕЖИН 2. Ганок. корінь ГАН, закінчення ОК, основа ГАН 3. Тінь. корінь ТІН, закінчення нульове, основа ТІНЬ 4. Гарбузенята. корінь ГАРБУЗ, суфікс ЕНЯТ, закінчення А, основа ГАРБУЗЕНЯТ