Розбір слова за будовою. Ну там префікс, суфікс, корінь, закінчення і т.д. Прибирати Ліпить Годую

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прибирати  При-корінь и-закінчення бир- корінь  ат-суффікс Ліпить закінчення нульове ліпит- корінь Годую ю-закінчення год-корінь у-суффікс
Гость
при-преф.,бир-кор.,ат-суф.,и-зак. лiп-кор.,ить-зак. год-кор.,ую-зак.