Розбір слова за будовою вдома вперед напишемо напишу написати предивно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вдома- в -префікс ,дом- корінь , а- закінчення вперед , в-префікс ,перед- корінь , нульове закінчення. напишемо - на. -префікс, пиш .корінь, ем . суфікс, о.закінчення напишу -на. -префікс, пиш .корінь,у закінчення написати -на. -префікс, пис . корінь , ат суфікс , и закінчення предивно - пре .префікс, дивно-корінь(закінчення нема)