Роздивіться фантастичний малюнок письменниці й художниці Марини Павленко. Пофантазуйте: що і кого на ньому зображено, Доберіть до малюнка назву, яка містить дієслово. Плиз помогите,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На ній зображена красива жінка, на капелюсі якої-нічне місто. Назва картини- капелюх спогадів. Бо на капелюсі сидить вона з якимось чоловіком.