РОЗФАРБУЙ МАЛЕНЬКІ МЯЧІ ТАК, ЩОБ ВЕЛИКИЙ МЯЧ БУВ МІЖ ЧЕРВОНИМ І СИНІМ, А ЖОВТИЙ ЗЛІВА ВІД ЧЕРВОНОГО, АЛЕ СПРАВА ВІД СИНЬОГО

Гость
Ой:3 Ну это же самому надо:3