Розгляньте реконструкцію картини що на ній зображено чи є в цьому щось надзвичайне складіть і запишіть чотири речення за картиною використовуючи прикметники у формі різних відмінків. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Який незвичайний будинок? Н.в Якого дивацького архітектора знайшли щоб побудувати цей будинок? З.в З якого незвичайного матеріалу був побудований цей дім? Р.в Яким незвичайним архітектором був побудований цей дім? О.в