Розібрати речення за членами речення 1) Спеціальна педагогіка має цілу систему цілей 2) Освітній процес здатний задовольнити потреби т а кої особистості, служить об'єктом спеціального педагогічного дослідження

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Педагогіка (що?) - підмет; має (що робить?) - присудок; спеціальна (яка педагогіка?) - означення; систему (має що?) - додаток; цілу, цілей(яку?) - означення.