Розібрати слова КВІТКА  КВІТУЮТЬ КВІТОЧКА КВІТНИК РОЗКВІТ за будовоюСРОООООЧНООООООО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
квітка-квіт-корінь,к-суфікс,а-закінчення. квітують-корінь,у-суфікс,ють-закінчення. квіточка-квіт-корінь,очк-суфікс, а-закінчення. квітник-квіт-корінь,ник-суфікс,нульове закінчення. розквіт-роз-префікс,квіт-корінь,закінчення нульове.