Розібрати слова позначити їх будову,увечері,звідусіль,весело,тихо,щедро,захоплен

Розібрати слова позначити їх будову,увечері,звідусіль,весело,тихо,щедро,захоплено,легко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я буду так помічати: ¬ -префікс; (корінь)-думаю ясно; ^ -суфікс; (закінчення)-... У¬вечер(корінь)і (закінчення),звід¬усі(корінь)л^ь,весел(корінь)о(закінчення),тих(корінь)о(закінчення),щедр(корінь)о(закінчення).захопл(корінь)ен^о(закінчення),легк(корінь)о(закінчення)