Розібрати слова за будовою розквітла прекрасна пресвітла дощ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Роз  - префікс, квіт - корінь, л - суфікс, а - закінчення, розквітл - основа. Дощ - корінь, основа, нульове закінчення. Пре - префікс, крас - корінь, н - суфікс, а - закінчення, прекрасн - основа. Пре - префікс, світ - корінь, л - суфікс, а - закінчення, пресвітл - основа.
Гость
В слові  Розквітла Роз-приставка, Квіт-корінь, А- закінчення В слові Прекрасна Пре-приставка, Крас-корінь,А-закінчення Пресвітла Пре-приставка,Світ-корінь,А-закінчення Слово дощ, Дощ-Корінт.