Розібрати за будовою та назвати спосіб творення : напровесні,наскрізь,неподалік,неспроста,передом,безкрай,віч-на-віч,уперемішку,всередині,широко.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на - префікс про - префікс весн - корінь і - суфікс префіксально-суфіксальний   на - префікс с-префікс крізь - корінь префіксальний   не-префікс с-префікс прост - корінь а-суфікс префіксально-суфіксальний   перед-корінь ом - суфікс суфіксальний   без-префікс край-корінь префіксальний   віч-корінь на-афікс віч-корінь поєднання двох основ   у-префікс пере-префікс муш-корінь к(у) - суфікс префіксально-суфіксальний   в-префікс серед-корінь ині - суфікс префіксально-суфіксальний   широк-корінь о-суфікс суфіксальний