Розібрати за частинами мови! Будь ласка допоможіть!!! .Навесні природа пробуджується від зимового сну. Поступово сходить сніг, та земля недовго лишається чорною та голою.
Розібрати за частинами мови! Будь ласка допоможіть!!!
.Навесні природа пробуджується від зимового сну. Поступово сходить сніг, та земля недовго лишається чорною та голою.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навесні - прислівник часу, обставина, відповідає на питання коли?
природа - іменник, Н.в, ж.р., однина, п.ф. - природа, загальна назва, неістота, підмет, відповідає на питання що?
пробуджується - дієслово, однина, Теперішній час, присудок, відповідає на питання що робить?
від - непохідний прийменник
зимового - прикметник, Р.в., ч.р., однина, означення відповідає на питання якого?
сну - іменник, Р.в., ч.р., однина, додаток, відповідає на питання чого?
поступово - прислівник способу дії, обставина, відповідає на питання як?
сходить - дієслово, однина, Теперішній час, присудок, відповідає на питання що робить?
сніг - іменник, Н.в., однина, ч.р., підмет, неістота, загальна назва відповідає на питання що?
та - сполучник, сполучає речення, непохідний, простий, сурядний, протиставний
земля - іменник, Н.в., ж.р., однина, неістота, загальна назва підмет, відповідає на питання що?
недовго - прислівник часу дії, обставина, відповідає на питання коли? до якого часу?
лишається - дієслово, однина, Теперішній час, присудок, відповідає на питання що робить?
чорною - прикметник, однина, О.в., ж.р., означення, відповідає на питання якою?
та - сполучник, сполучає однорідні члени речення, непохідний, простий, сурядний (єднальний)
голою - прикметник, однина, О.в., ж.р., означення, відповідає на питання якою?