Розкажiть про життя героiв новели О.Генрi " Останнiй листок".. Плиз , побыстрее прошу!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
було дві подружки одна з них смертельно захворіла і сказала коли впаде останній з 10 листків то вона помре а напроти них жив художник який ціною свого життся врятував помираючу подругу намалювавши листок який було видно з вікна