Розкажить,яки труднощи чекали на грекив пид час подорожуй и заснування колоний.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перша проблема: дістатися кудись Проблема полягає в тому, що потрібно було знайти ідеальне місце для заснування міста, і хоча б дістатися суші в своїй мандрівці.  Друга проблема: вижити Проблема полягає у тому, що потрібно було подружитися з місцевими племенами, які не завжди були мирними.