Розкрити дужки 1.Райдуга в полі (пів)неба схиля до колосків,до пшеничної ниви.2.Не відцурайся слова при столі,не пошкодуй (пів)ночі на розмову.3. (Пів)Києва скаче, а (пів)Києва плаче .4.З'їж (пів)біди та напийся води. Зробіть с...

Розкрити дужки 1.Райдуга в полі (пів)неба схиля до колосків,до пшеничної ниви.2.Не відцурайся слова при столі,не пошкодуй (пів)ночі на розмову.3. (Пів)Києва скаче, а (пів)Києва плаче .4.З'їж (пів)біди та напийся води. Зробіть синтаксичний розбір першого речення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 півнеба 2 півночі 3 пів- Києва,пів-Києва 4 півбіди хоч пів вправи