Розливається ілюстрації. За поданим планом складіть твір-опис тварини. 1. Зріст (розмір) тварини. Її масть(забарвлення). 2. Яка в тварини шерсть(пір'я, луска). 3. Який у неї писок. Які вуха. Які очі. 4. Яке в тварини тіло(тулуб...

Розливається ілюстрації. За поданим планом складіть твір-опис тварини. 1. Зріст (розмір) тварини. Її масть(забарвлення). 2. Яка в тварини шерсть(пір'я, луска). 3. Який у неї писок. Які вуха. Які очі. 4. Яке в тварини тіло(тулуб). 5. Що у вигляді тварини найбільше впадає в око.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кінь високий, але не вище за людину. Вона має темно коричневий відтінок, з білим носиком та відмітеною на тімї. Також мае роскішну шерсть та гриву, гострі вуха та добре вираженими очіма. Йще мае масивне тіло та міцні ноги. Найбільш в очі кидаеться її морда, видовжина і добре виражена. Це чудовий кінь !