Розмісти 4 однакових гриба в три коробки різними способами так,щоб у кожній коробц

Розмісти 4 однакових гриба в три коробки різними способами так,щоб у кожній коробці було не більше двох грибів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варианты 1 вариант 1 коробка - 1 гриб 2 коробка - 2 гриба 3 коробка - 1 гриб 2 вариант 1 коробка - 2 гриба 2 коробка - 1 гриб 3 коробка - 1 гриб 3 вариант 1 коробка - 1 гриб 2 коробка - 1 гриб 3 коробка - 2 гриба Итог: всего есть 3 варианта