Розмовляють троє друзів на прізвища: Білий, Чорний та Рудий. Брюнет сказав Білому: Цікаво що один з нас блондин другий брюнет а третій рудий але ні в одного колір волосся не відповідає прізвищу. Я кий колір волося мають кожен з...

Розмовляють троє друзів на прізвища: Білий, Чорний та Рудий. Брюнет сказав Білому: Цікаво що один з нас блондин другий брюнет а третій рудий але ні в одного колір волосся не відповідає прізвищу. Я кий колір волося мають кожен з друзів? Відповідь поясніть.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
соответственно, билий - не блондин. чорний - не брюнет. рудий - не рудий. то есть, билий может быть брюнетом, тогда рудий - блондин, а чорний - рудий.