Розпізнайте речовини за допомогою характерних реакцій. Напишіть молекулярні та йонні рівняння реакцій.Речовини:натрій сульфат і натрій хлорид.

Розпізнайте речовини за допомогою характерних реакцій.  Напишіть молекулярні та йонні рівняння реакцій.Речовини:натрій сульфат і натрій хлорид.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Na2SO4+BaBr2=BaSO4(белый осадок)+2NaBr   2Na++SO42-+Ba2++2Br-=BaSO4+2Na++2Br- 2.NaCl+AgNO3=AgCl(белый творожистый осадок)+NaNO3 Na++Cl-+Ag++NO3-=AgCl+Na++NO3-